Strona główna Kontakt z nami Regulamin

                                              

     Studio fitness dla pań

 "PERFEKT"

                

 

     

UWAGA !!! OD 1 CZERWCA ZMIANA LOKALIZACJI KLUBU. SZCZEGÓŁY W NOWOŚCIACH.

Sklep
Galeria zdjęć
Nowości
Ćwiczenia
Rozkład zajęć
Cennik
Do pobrania
Odzież fitness
Porady

 

fitness wellness odchudzanie taniec - fit.pl

 

Jesteśmy przedstawicielem czeskiej firmy NEYWER  produkującej m.in. odzież do  fitnesu. Wyroby można zobaczyć tutaj , na stronie (Sklep) -nowe  modele, oraz w naszym sklepie w studio przy ul. Złotych Kłosów 63 w Bielsku-Białej. Wszelkie  informacje udzielę telefonicznie lub mailem. Pełną ofertę dla klubów fitness oraz sklepów wysyłam e-mailem.

 SUPPLEX-Specjalnie opracowane materiały, w których zastosowano włókno Supplex są elastyczne, lekkie i miękkie, oraz posiadają prawdziwie naturalny, bawełniany styl. Supplex jest mocny a jednocześnie miękki, zapewnia trwałość i zalety użytkowe, a także przewiewność i odporność na przyjmowanie zapachów oraz działanie wiatru i wody. Materiały z włókna Supplex schną znacznie szybciej niż bawełna. Mieszanki włókien Supplex i Lycra łączą w sobie bawełniany, miękki komfort z delikatnym modelowaniem sylwetki, idealnym dopasowaniem oraz doskonałą swobodą ruchu.Swoim wyglądem oraz dotykiem robi wrażenie włókna naturalnego, jednak z charakterystyczną trwałością i wytrzymałością poliamidu.
Przędza Supplex® wyprodukowana jest z większej ilości delikatnych włókien w porównaniu ze standardowym Nylonem i dlatego jest lżejsza i bardziej miękka. Tkaniny wyprodukowane z przędzy supplexowej mają większe możliwości dostosowawcze i oferują więcej komfortu, aniżeli konwencjonalne włókna chemiczne.
Supplex® jest znakiem towarowym zarejestrowanym dla włókna produkowanego przez firmę DuPont jako bardzo delikatne Nylonowe włókno skręcane. Specjalna technologia produkcji dodaje Supplexowi w dotyku przyjemnych wrażeń bawełny w połączeniu z pewnością, wytrzymałością i innymi atutami Nylonu – w tkaninach sportowych np. łatwym odprowadzaniem potu z powierzchni ciała i szybkim schnięciem. Produkty wytworzone z włókien Nylonowych Supplex® są miękkie i pewne, dzięki dodaniu Lycry uzyskują elastyczność i możliwości dostosowania do kształtu ciała.