Strona główna Kontakt z nami Regulamin

                                              

     Studio fitness dla pań

 "PERFEKT"

                

 

     

UWAGA !!! JESTEŚMY PRZY ULICY JANA SOBIESKIEGO 103.

Galeria zdjęć
Nowości
Ćwiczenia
Rozkład zajęć
Cennik
Do pobrania
Odzież fitness
Porady

 

 

 

Jesteśmy przedstawicielem czeskiej firmy NEYWER  produkującej m.in. odzież do  fitnesu. Wyroby można zobaczyć tutaj , na stronie (Sklep) -nowe  modele, oraz w naszym sklepie w studio przy ul. Jana Sobieskiego 103 w Bielsku-Białej. Wszelkie  informacje udzielę telefonicznie lub mailem. Pełną ofertę dla klubów fitness oraz sklepów wysyłam e-mailem.

 SUPPLEX-Specjalnie opracowane materiały, w których zastosowano włókno Supplex są elastyczne, lekkie i miękkie, oraz posiadają prawdziwie naturalny, bawełniany styl. Supplex jest mocny a jednocześnie miękki, zapewnia trwałość i zalety użytkowe, a także przewiewność i odporność na przyjmowanie zapachów oraz działanie wiatru i wody. Materiały z włókna Supplex schną znacznie szybciej niż bawełna. Mieszanki włókien Supplex i Lycra łączą w sobie bawełniany, miękki komfort z delikatnym modelowaniem sylwetki, idealnym dopasowaniem oraz doskonałą swobodą ruchu.Swoim wyglądem oraz dotykiem robi wrażenie włókna naturalnego, jednak z charakterystyczną trwałością i wytrzymałością poliamidu.
Przędza Supplex® wyprodukowana jest z większej ilości delikatnych włókien w porównaniu ze standardowym Nylonem i dlatego jest lżejsza i bardziej miękka. Tkaniny wyprodukowane z przędzy supplexowej mają większe możliwości dostosowawcze i oferują więcej komfortu, aniżeli konwencjonalne włókna chemiczne.
Supplex® jest znakiem towarowym zarejestrowanym dla włókna produkowanego przez firmę DuPont jako bardzo delikatne Nylonowe włókno skręcane. Specjalna technologia produkcji dodaje Supplexowi w dotyku przyjemnych wrażeń bawełny w połączeniu z pewnością, wytrzymałością i innymi atutami Nylonu – w tkaninach sportowych np. łatwym odprowadzaniem potu z powierzchni ciała i szybkim schnięciem. Produkty wytworzone z włókien Nylonowych Supplex® są miękkie i pewne, dzięki dodaniu Lycry uzyskują elastyczność i możliwości dostosowania do kształtu ciała.